Calvin Klein Beauty Woman 50ml EdP. Tanie oferty ze sklepów i opinie. Oceń produkt:

od 95,99 PLN

oszczędzasz do 28%

  • Producent: Calvin Klein
  • Kategoria: Wody perfumowane dla kobiet
  • Pojemność: 50 ml

Woda perfumowana Calvin Klein Beauty to zapach asygnowany dla kobiet pełnych zmysłu, eleganckich i wysublimowanych. Inspiracją do powstania zapachu były kalie, kwiaty, które są glona nutą serca w Calvin Klein Beauty.

Kalie są symbolem ładna, harmonii i szykowności, co jest też głównym przesłaniem tego zapachu. Najpierw woda perfumowana Calvin Klein Beauty otula urzekającym aromatem nasion ambrette, aby po chwili przeistoczyć się w wyrazisty i wyjątkowo luksusowy zapach różowego pieprzu.

Tę zmysłową i solidną kompilację łagodzi świeża woń zielonej konwalii, która przywodzi na myśl pierwsze promyki wiosennego słońca. Sercem zapachu jest już wspomniana kalia, która rozbudza zmysłyrównocześnie przypomina o szlacheckiej elegancji.

Ponad kalią pokaźnie wyczuwalna jest także słodycz magnolii i trochę ostrzejsze, wymyślne nuty jaśminu. Nutą podstawy jest finezyjne drzewo cedrowe nadające zapachowi równowagi i solidnie korzenne kadzidło, które przywodzi na myśl mistyczne boginie z legend.

Cała ta kombinacja tworzy obraz kobiety niezależnej i silnej,jednocześnie dającej rozkwitać swojemu wewnętrznemu pięknu. Podobnie zaprojektowana została buteleczka — odzwierciedla spektakularne, damskie kształty.

Metalowy pierścień otaczająca szyjkę flakoniku utożsamia damską siłę i pewność siebie, natomiast eteryczny płyn wewnątrz buteleczki to zmysłowość i finezyjność kobiety. Woda perfumowana Calvin Klein Beauty to wspaniały zapach dla kobiety pewnej siebie, namiętnej i delikatnej, która wie, iż jej piękno bierze się z jej wnętrza.

Nuty zapachowe: nuta głowy: nasiona Ambrette, różowy pieprz, zielona konwalia nuta serca: kalia, jaśmin, akord magnolii nuta bazy: drzewo cedrowe, cashmeran (nuta kadzidlana)

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Wody perfumowane dla kobiet