Carolina Herrera 212 Vip Woman 30ml EdP. Tanie oferty ze sklepów i opinie. Oceń produkt:

od 100,16 PLN

oszczędzasz do 39%

  • Producent: Carolina Herrera
  • Kategoria: Wody perfumowane dla kobiet
  • Pojemność: 30 ml

perfumy Carolina Herrera Historia firmy zaczęła się w 1981 roku, tuż po tym jak Carolina zaprojektowała swoją premierową linię i zaprezentowała ją w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny. Kierując się intuicją, wiarą we własny talent i niesamowitą odwagą, Carolina postanowiła przeprowadzić się z Wenezueli do Nowego Jorku.

Pierwsze projekty powstały w 1987 roku i były to kolekcje sukni ślubnych, które w błyskawicznym tempie stały się obiektem pożądania postępowych kobiet. Główny butik Herrery został ulokowany na Madison Avenue.

Pokochały go znane gwiazdy, stał się jednym z ulubionych miejsc fashionistów, co przyczyniło się do dalszego rozwoju w postaci kolejnych linii w modzie męskiej i dziecięcej. Projektantka zaczęła jeszcze tworzyć pachnidła Carolina Herrera.Pierwsze Carolina Herrera perfumy powstały w 1988 roku jako kwintesencja elegancji i stylu.

W 1991 pozostał wylansowany aromat dla mężczyzn - Carolina Herrera For Men, który odniósł spektakularny sukces. Kompozycje 212 i 212 Men to projekty, które powstały w trakcie współpracy Caroliny z córką. Stanowią one innowacyjną generację aromatów natchnionych Nowym Jorkiem, dedykowanych dla młodych, pewnych siebie, zmysłowych pań i kosmopolitycznych mężczyzn szanujących wielkomiejski fason życia.Znana ze swej nienagannej elegancji i nieśmiertelnego stylu, pachnidła Carolina Herrera to symbol zachwycającej subtelności i prostoty, amerykański glamour z połączeniem zmysłowości i wyszukania.

Jak twierdzi Herrera "Elegancja to cała kompozycja zróżnicowanych rzeczy. To nie tylko to, co masz na sobie, lecz Twój sposób zachowania. To postawa jaką reprezentujesz. To sposób w jaki się poruszasz."Copyright © E-Glamour.pl

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Wody perfumowane dla kobiet