Carolina Herrera Good Girl Woman 50ml EdP. Tanie oferty ze sklepów i opinie. Oceń produkt:

od 237,99 PLN

oszczędzasz do 37%

  • Producent: Carolina Herrera
  • Kategoria: Wody perfumowane dla kobiet
  • Pojemność: 50 ml

pachnidła Carolina Herrera Historia producenta zaczęła się w 1981 roku, tuż po tym jak Carolina zaprojektowała swoją premierową serię i zaprezentowała ją w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny. Kierując się intuicją, wiarą we własny talent i niesamowitą odwagą, Carolina postanowiła przeprowadzić się z Wenezueli do Nowego Jorku.

Pierwsze projekty powstały w 1987 roku i były to kolekcje sukni ślubnych, które w bezzwłocznym tempie stały się obiektem pożądania postępowych pań. Główny butik Herrery pozostał ulokowany na Madison Avenue.

Pokochały go znane gwiazdy, stał się jednym z ulubionych miejsc fashionistów, co przyczyniło się do dalszego rozwoju w postaci kolejnych linii w modzie męskiej i dziecięcej. Projektantka zaczęła również kreować perfumy Carolina Herrera.Pierwsze Carolina Herrera perfumy powstały w 1988 roku jako kwintesencja elegancji i stylu.

W 1991 został wylansowany aromat dla panów - Carolina Herrera For Men, który odniósł błyskotliwy sukces. Kompozycje 212 i 212 Men to projekty, które powstały podczas współpracy Caroliny z córką. Stanowią one postępową generację zapachów zainspirowanych Nowym Jorkiem, dedykowanych dla młodych, pewnych siebie, zmysłowych kobiet i kosmopolitycznych panów ceniących wielkomiejski styl życia.Znana ze swej nienagannej elegancji i nieprzemijalnego stylu, perfumy Carolina Herrera to symbol zniewalającej subtelności i prostoty, amerykański glamour z połączeniem zmysłowości i wyrafinowania.

Jak twierdzi Herrera "Elegancja to cała kompozycja zróżnicowanych rzeczy. To nie tylko to, co masz na sobie, lecz Twój sposób zachowania. To postawa jaką reprezentujesz. To sposób w jaki się poruszasz."Copyright © E-Glamour.pl

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Wody perfumowane dla kobiet