Guerlain Mon Guerlain Woman 30ml EdP. Tanie oferty ze sklepów i opinie. Oceń produkt:

od 181,99 PLN

oszczędzasz do 6%

  • Producent: Guerlain
  • Kategoria: Wody perfumowane dla kobiet
  • Pojemność: 30 ml

marka Guerlain posiada wielowiekową tradycję i bogatą historię, która nadała marce luksusowego charakteru. Producent Guerlain powstała już w 1828 roku w Paryżu. Rodzinna producent zasłynęła z tego, iż komponowano aromaty na specjalne zamówienie konsumentów.

Dzięki takiej usłudze w niedługim czasie producent Guerlain była najbardziej znaną perfumerią w Paryżu. Wśród konsumentów producenta znalazło się wielu członków królewskich rodzin. Nieprzerwanie poprzez dziesięciolecia swego istnienia producent Guerlain skupiała się na komponowaniu zapachów dla ludzi wyjątkowych, sławnych, szczególnych.

W kręgu ich konsumentów znalazły się najsłynniejsze osoby całego świata (królowe, królowie, arystokraci, artyści, celebryci). Aktualnie także istnieje znaczne grono celebrytów lubujących się w zapachach tej marki.

Kilka pokoleń rodzin stwarzających perfekcyjne aromaty stworzyło już ponad 600 kompozycji nut zapachowych wydanych pod marką Guerlain. Każdy klient z całą pewnością wyszuka w tej kolekcji stosowny aromat dla siebie.

Guerlain to legendarna francuska firma znana od wieków. Bezustannie zadziwia swoimi specyficznymi kompilacjami. Każdy nowy aromat wydany przez producenta staje się kolejnym hitem. Wszystkie aromaty wykonane są z wykorzystaniem najcenniejszych składników przy zaimplementowaniu najnowszych technologi.

Ważne jest też to,marka ta sama prowadzi plantacje najcenniejszych części stosowanych do produkcji zapachów. Dzięki czemu pozyskuje jedynie naturalne elementy o najcenniejszych wartościach, pielęgnowane z największą dokładnością.

Wszystko to zagwarantuje sukces firmy, który utrzymuje się już od zawsze na wysokim poziomie. Nie odszukasz lepszej firmy na rynku perfum. Firma Guerlain jest również dla Ciebie. Jeśli jedynie pragniesz poczuć się jak prawdziwa gwiazda otoczona nieszablonowym luksusem jest to producent dla Ciebie.

Nasza perfumeria internetowa posiada szeroką ofertę zapachów legendarnego producenta. Bez dwóch zdań wyszukasz tutaj najkorzystniejszy zapach dla siebie w szczególnie korzystnej ofercie cenowej. Zapoznaj się z ofertą producenta Guerlain.

Warto!

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Wody perfumowane dla kobiet